01-kadr-350px-rozmycie
04-kadr-350px-rozmycie
05-kadr-350px-rozmycie
specjalnosc-gry

10 powodów dla których warto wybrać WSEI!

Najlepsza niepubliczna uczelnia w Małopolsce!

WSEI w rankingu uczelni najbardziej cenionych przez pracodawców zajęła pierwsze miejsce w regionie (Ranking WPROST 2014 i 2015).

Specjaliści praktycy prowadzą warsztaty, szkolenia, a także współtworzą programy nauczania tak, aby odpowiadały potrzebom rynku.

W ramach studiów studenci kończą szereg szkoleń praktycznych potwierdzonych dodatkowymi certyfikatami.

Strategicznym partnerem technologicznym uczelni jest firma Microsoft. Studenci realizują kursy IT dostosowane do międzynarodowych standardów, po których mają możliwość zdawania.

Zdobyte i udokumentowane doświadczenie praktyczne może być podstawą do zwolnienia z wybranych przedmiotów i skrócenia czasu trwania studiów nawet do trzech semestrów.

Program „Studiuj i pracuj”

Już od drugiego roku studiów aktywizujemy studentów wspierając ich w znalezieniu pracy, organizując praktyki, staże i warsztaty w firmie symulacyjnej.

Coaching, szkolenia i budowanie marki osobistej

Ważnym atutem na rynku pracy jest odwaga, wiara w siebie, umiejętność przekonywania, i autoprezentacji. Wspieramy rozwój studentów poprzez szkolenia, coaching i przygotowanie do rozmów rekrutacyjnych.

Stawiamy na jakość

Otrzymaliśmy wyróżniające i bardzo dobre oceny Polskiej Komisji Akredytacyjnej (PKA). Koncentrujemy się na studentach, który chcą zdobyć coś cenniejszego niż dyplom, czyli umiejętności i kompetencje.

Strefa Coworkingu

Posiadamy nowoczesną przestrzeń pracy dla studentów, gdzie można pracować, poczytać i napić się kawy. W towarzystwie ambitnych i zdolnych ludzi tworzą się niesamowite idee. My je wspieramy.

Lokalizacja 500 m od Rynku Głównego

Niebagatelne znaczenie dla życia studenckiego ma lokalizacja uczelni. W przerwie między zajęciami można delektować się bogactwem smaków krakowskiej starówki