01-kadr-350px-rozmycie
Najlepsza uczelnia w Małopolsce
w rankingu pracodawców WPROST
02-kadr-350px-rozmycie
Studia nawet w 1,5 roku
03-kadr-350px-rozmycie
Kompetencje potwierdzone certyfikatami
04-kadr-350px-rozmycie
Akademia technologii Microsoft
05-kadr-350px-rozmycie
Kształcimy praktycznie
specjalnosc-gry

Biblioteka i Wydawnictwa Uczelni

Wybierz pozycję, aby uzyskać więcej informacji:

O bibliotece

Biblioteka Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki powstała w 2000 r. wraz z rozpoczęciem działalności dydaktycznej Uczelni. Księgozbiór biblioteki stale się powiększa. Dziś posiadamy ponad 6500 woluminów książek, 17 tytułów czasopism w ciągłej prenumeracie. Biblioteka oferuje książki ogólnoekonomiczne jak i specjalistyczne (z zakresu zarządzania, marketingu, finansów, rachunkowości, nieruchomości, Unii Europejskiej).

Od 2004 roku biblioteka korzysta z katalogu elektronicznego Libra 2000. Dostęp do Katalogu możliwy jest zarówno na komputerach w czytelni biblioteki oraz w wersji on-line przez domową stronę uczelni.

Biblioteka składa się z czytelni, gdzie znajduje się księgozbiór podręczny, wszystkie czasopisma bieżące i archiwalne oraz czasopisma naukowe innych uczelni, z którymi prowadzona jest wymiana międzybiblioteczna, wypożyczalni oraz czytelni multimedialnej ze stałym dostępem do Internetu. Biblioteka oprócz podstawowego zakresu działań prowadzi również działalność wydawniczą, co odzwierciedla się w takich publikacjach jak Zeszyty Naukowe, Zeszyty dydaktyczne oraz materiały pokonferencyjne.

  • Biblioteka
  • Biblioteka