Najlepsza uczelnia w Małopolsce
w rankingu pracodawców WPROST
Studia nawet w 1,5 roku
Kompetencje potwierdzone certyfikatami
Akademia technologii Microsoft
Kształcimy praktycznie

Biblioteka i Wydawnictwa Uczelni

Aktualności

  • Zeszyty Naukowe WSEI #13
    Termin składania artykułów zostaje przedłużony do 15.07.2017

Wybierz pozycję, aby uzyskać więcej informacji:

O bibliotece

Biblioteka Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki powstała w 2000 r. wraz z rozpoczęciem działalności dydaktycznej Uczelni. Księgozbiór biblioteki stale się powiększa. Dziś posiadamy około 8000 woluminów książek, 10tytułów czasopism w ciągłej prenumeracie (w tym Newsweek w oryginale, Programista, Harvard Business Review)

W tym Newsweek w oryginale, Programista, Harvard Business Review. Mamy też dostęp do 63. Elektronicznych  tytułów  Ibuk Libry.

Biblioteka oferuje książki ogólnoekonomiczne jak i specjalistyczne (z zakresu zarządzania, marketingu, finansów, rachunkowości, nieruchomości, Unii Europejskiej).

Od 2004 roku biblioteka korzysta z katalogu elektronicznego Libra 2000. Dostęp do Katalogu możliwy jest zarówno na komputerach w czytelni biblioteki oraz w wersji on-line przez domową stronę uczelni.

Biblioteka składa się z czytelni, gdzie znajduje się księgozbiór podręczny, wszystkie czasopisma bieżące i archiwalne oraz czasopisma naukowe innych uczelni, z którymi prowadzona jest wymiana międzybiblioteczna, wypożyczalni oraz czytelni multimedialnej ze stałym dostępem do Internetu. Biblioteka oprócz podstawowego zakresu działań prowadzi również działalność wydawniczą, co odzwierciedla się w takich publikacjach jak Zeszyty Naukowe, Zeszyty dydaktyczne oraz materiały pokonferencyjne.

  • Biblioteka
  • Biblioteka