Egzaminy Microsoft dla studentów WSEI

Jeśli chcesz przystąpić do egzaminu Microsoft wykorzystując voucher otrzymany w ramach czesnego

1. Zapoznaj się z regulaminem przyznawania voucherow: Regulamin egzaminów Microsoft dla studentów WSEI
  2. Zarejestruj się w systemie Certiport
  3. W poszczególnych przypadkach konieczne może być dodatkowe zgłoszenie egzaminu (np. dla egzaminów Microsoft – w systemie Microsoft). Konieczne informacje zostaną przekazane po zalogowaniu w systemie Certiport.
  4. Przyjdź na egzamin z dokumentem tożsamości w terminie z poniższego kalendarza.

Możesz także zapoznać się z ogólnymi zasadami przeprowadzania egzaminów zawartymi w Regulaminie CATC WSEI.

Kalendarz terminów w których można przystąpić do egzaminu

UWAGA! Kalendarz jest na bieżąco uzupełniany i modyfikowany wg potrzeb/dostępności sali egzaminacyjnej.