Egzaminy Microsoft dla studentów WSEI

Jeśli chcesz przystąpić do egzaminu Microsoft wykorzystując voucher otrzymany w ramach czesnego

W Centrum Egzaminacyjnym Certiport w WSEI dostępne są egzaminy MOS 2013, MOS 2016 oraz egzaminy MTA.

1. Zapoznaj się z regulaminem przyznawania voucher’ów: Regulamin egzaminów Microsoft dla studentów WSEI
  2. Zarejestruj się w systemie Certiport
  3. W poszczególnych przypadkach konieczne może być dodatkowe zgłoszenie egzaminu (np. dla egzaminów Microsoft – w systemie Microsoft). Konieczne informacje zostaną przekazane po zalogowaniu w systemie Certiport.
  4. Zapisz się na egzamin poprzez formularz na dole strony (min. 1 dzień wcześniej).
  5. Przyjdź na egzamin z ważną legitymacją studencką WSEI.

Możesz także zapoznać się z ogólnymi zasadami przeprowadzania egzaminów zawartymi w Regulaminie CATC WSEI.
Przesłanie poprawnego zgłoszenia jest skuteczne i wystarczające do zapisania się na egzamin, tym samym nie wymaga odpowiedzi i potwierdzenia.

Jeśli masz pytanie dotyczące egzaminów Microsoft, na które nie ma odpowiedzi na stronie WSEI, możesz do nas napisać: certiport@wsei.edu.pl

Kalendarz terminów w których można przystąpić do egzaminu

UWAGA! Kalendarz jest na bieżąco uzupełniany i modyfikowany wg potrzeb/dostępności sali egzaminacyjnej.