01-kadr-350px-rozmycie
05-kadr-350px-rozmycie
specjalnosc-gry

RANKING WPROST: pracodawcy wybierają absolwentów WSEI

WSEI kolejny raz znalazła się w gronie 10 uczelni niepublicznych, których absolwenci są najbardziej cenieni przez pracodawców. Tak wynika z najnowszego Rankingu Szkół Wyższych opublikowanego przez tygodnik WPROST. To znakomita informacja dla osób studiujących lub które zastanawiają się nad wyborem Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie. WSEI jako jedyna uczelnia Małopolski kolejny rok z rzędu znalazła się w czołówce niepublicznych szkół wyższych, potwierdzając prestiż i zaufanie wśród pracodawców.

Na potrzeby rankingu redakcja WPROST przeprowadziła badania ankietowe wśród prezesów i wiceprezesów 500 największych pod względem przychodów polskich firm.

Ranking Wprost 2015 przedstawia również najpopularniejsze kierunki studiów według pracodawców. Wśród nich znajdują się kierunki, które możesz studiować w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki:

• Zarządzanie
  • Finanse i rachunkowość
  • Informatyka i ekonometria

Ranking to wskazówka dla kandydatów na studia, jaką uczelnię wybrać, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Wyboru dokonali pracodawcy, od których zależy zatrudnienie.