Studia podyplomowe – co nas wyróżnia?

Nasze studia podyplomowe to maksimum praktyki, minimum teorii.

• Studia dają możliwość zdobycia nowoczesnej wiedzy w zakresie wybranej specjalności oraz odpowiednich, do potrzeb rynku pracy,  kwalifikacji praktycznych.
  • Dotychczas studia podyplomowe na WSEI ukończyło ponad 1700 absolwentów,  z których wielu zajmuje wysokie stanowiska w sektorze prywatnym i administracji publicznej.
  • Uczelnia uzyskała wysokie oceny za jakość kształcenia wystawione przez Państwową Komisję Akredytacyjną (zob. strona www.wsei.edu.pl).
  • W procesie dydaktycznym, zaangażowani są eksperci i wysokiej klasy specjaliści – praktycy, którzy prowadzą zajęcia typu warsztatowego, oparte o metodę case study oraz konsultacje.
  • Kampus WSEI znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji – ścisłe centrum Krakowa, obok Dworca PKP i Galerii Krakowskiej – przy ul. św. Filipa 17.