Szkoła języków WSEI

Szkoł@ Języków WSEI – O Nas

Uczelnia WSEI znajduje się w ścisłym centrum Krakowa i funkcjonuje od 2000 roku, z powodzeniem przyciągając tysiące studentów i ciesząc się doskonałą reputacją. Od lat kształcimy świetnych programistów i ekonomistów, jednak mamy na uwadze, że znajomość języków obcych jest niemniej istotna niż dobre wykształcenie. Dlatego wychodzimy naprzeciw, naszym studentom, absolwentom, ale również wszystkim spoza WSEI, którzy są świadomi kluczowego znaczenia języków obcych dla swojej przyszłości i chcą się rozwijać w tej dziedzinie.

Szkołę Języków budujemy na fundamentach takich jak indywidualne podejście, wysoka jakość nauczania oraz motywująca i przyjazna atmosfera.

Indywidualne podejście to nic innego jak bliska współpraca lektorów ze słuchaczami. Dzięki temu, potrzeby każdej osoby uczęszczającej na zajęcia są nam doskonale znane, a nasi słuchacze osiągają pożądane efekty w krótkim czasie. Wysoką jakość nauczania gwarantują umiejętności i wieloletnie doświadczenie naszych lektorów. W Szkole Języków WSEI pracują ludzie z pasją i szczerą chęcią dzielenia się swoją wiedzą, budując przy tym miłą atmosferę. Cały czas staramy się utrzymywać wysoki poziom zaangażowania słuchaczy, żeby każda osoba, biorąca udział w naszych kursach językowych,  czuła chęć rozwoju językowego.

Naszym dodatkowym atutem jest najlepsza oferta cenowa w Krakowie! Nie wierzysz? Sprawdź!