Lokalizacja

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki znajduje się 500 m od serca Krakowa Rynku Głównego. Nasza lokalizacja jest niewątpliwie wspaniałym udogodnieniem dla studentów. Nie musicie się martwić czym dotrzeć na uczelnię. (O każdej porze dnia i nocy:)).

W pobliżu uczelni znajduje się Rynek Główny, Plac Matejki, urokliwe Planty, a także, patrząc na bardziej praktyczny aspekt naszego położenia nie możemy zapomnieć o Galerii Krakowskiej, Dworcu Autobusowym i Kolejowym. Kameralne krakowskie kawiarnie, pyszne restauracje czy kleparski rynek „mamy w zasięgu ręki”.

Wspomniane już wyżej centrum Krakowa oznacza, że dotrzesz do nas z dowolnego zakątka Polski,  a nawet Europy. Tak, Europy. Dobrze czytasz:) Zarówno dworzec kolejowy jak i autobusowy, obsługują zagraniczne połączenia. Z Pragi czy Monachium na WSEI? Dlaczego nie! Oczywiście na dworcu autobusowym lub w okolicach Galerii Krakowskiej zatrzymują się busy z sąsiadujących miejscowości, a także, autobusy z innych miast. Jaki z tego wniosek? Do nas dojedziesz z Wieliczki, Warszawy, Lwowa czy Miechowa – lokalnym busem, tramwajem, autobusem a nawet pendolino!