Studentki WSEI na Erasmusie w Hiszpanii

Klaudia i Natalia, studentki WSEI, biorą udział w wymianie studenckiej w ramach programu Erasmus+. Jako miejsce docelowe wybrały Universidad Europea del Atlántico w Santander, w Hiszpanii. Przeczytajcie wrażenia, którymi podzieliły się z nami! A może sami chcielibyście wyjechać na Erasmusa?

„Od razu, jak przybyłyśmy do akademiku spotkałyśmy się z życzliwością ludzi, jeszcze tego samego dnia nasi nowi znajomi pokazali nam okolice. Od razu zakochałyśmy się w tym miejscu, zobaczyłyśmy piękną plażę oraz miasto. Niedługo później spróbowałyśmy po raz pierwszy regionalnych potraw, które bardzo nam posmakowały, zwłaszcza tapas (małe kanapeczki widoczne na zdjęciu) oraz churros, które miałyśmy przyjemność spróbować w Madrycie (kolejne zdjęcie). W trakcie pobytu chcemy zwiedzić trochę więcej Hiszpanii, do tej pory byłyśmy w Bilbao i Madrycie, a w tej chwili planujemy wycieczkę do Barcelony. Jeśli chodzi o uczelnię, to poziom jest dość wysoki, ale każdy bardzo chętnie nam pomaga, również wykładowcy zawsze służą pomocą. Czas leci nam tutaj bardzo szybko, że aż nie chce się stad wyjeżdżać!

PS. Nic nie może równać się z hiszpańską muzyką! :)”

Jeśli czujesz, że wyjazd w ramach programu Erasmus+ to coś dla Ciebie, koniecznie zaglądnij tutaj i skontaktuj się z Biurem Współpracy Międzynarodowej.