Ukryte zdolności studentów WSEI – wystawa pana Rysia

To, że studenci WSEI sa wyjątkowo uzdolnieni wiemy nie od dziś. 😉 Dzięki nieocenionemu Panu Rysiowi z naszej portierni, możemy dowiedzieć się, kto z naszych studentów może pochwalić się wyjątkowymi pasjami i osiągnięciami.

Ukryte Zdolności Studentów WSEI to cykliczna miniwystawa, której pomysłodawcą i wykonawcą jest lubiany przez wszystkich Pan Rysiu! W każdym miesiącu będzie poświęcona innemu studentowi lub studentce WSEI, którzy poza studiowaniem na naszej uczelni odnoszą szczególne osiągnięcia w innych, niebanalnych dziedzinach.

Bohaterem pierwszej odsłony wystawy jest Eryk Lejmel, który jest nie tylko studentem I roku zarządzania. Teraz możecie poznać go również jako bardzo uzdolnionego kajakarza!

Tylko popatrzcie na te zdjęcia, a najlepiej – sami zobaczcie wystawę!

A może sami chcecie pochwalić się swoimi pasjami? Koniecznie porozmawiajcie z panem Rysiem, który już poszukuje kolejnych bohaterów i bohaterek wystawy!