WSEICRAFT 4.0 – MAŁOPOLSKI HACKATON DLA UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH!

WSEIcraft zbliża się wielkimi krokami! Kolejna edycja 24-godzinnego maratonu gier komputerowych dla uczniów szkół średnich odbędzie się już 1-2 marca 2019.

Hackaton, czyli maraton gier komputerowych, to konkurs, w ramach którego zespoły złożone z uczniów szkół średnich mają 24 godziny na zaprojektowanie trzech gier komputerowych. Konkurs odbywa się na terenie Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie, gdzie uczestnicy mają zapewnione wyżywienie, napoje, ochronę oraz miejsca do odpoczynku.

Aby wyrównać szanse uczestników, uczniowie zgłoszeni do Hackatonu przechodzą wcześniej specjalne szkolenie, podczas którego poznają oprogramowanie do projektowania gier. Przygotowawczy warsztat projektowania gier zostanie przeprowadzony nieodpłatnie, dla dowolnej ilości uczniów każdej szkoły średniej, która zgłosi swój udział w konkursie.

WSEIcraft to nie tylko zabawa – to prawdziwa szkoła programowania, kreatywności i współpracy w zespole!

Najważniejsze daty tegorocznego Hackatonu:

• 31 stycznia 2019 – termin zgłoszeń do Hackatonu
  • 4-22 lutego 2019 – nieodpłatne warsztaty projektowania gier dla uczniów zgłoszonych do Hackatonu (termin do ustalenia indywidualnie)
  • 1-2 marca 2019 – WSEIcraft 4.0

Regulamin WSEIcraftu, formularze zgłoszeniowe oraz relacje z ubiegłych lat na stronie Hackatonu!

Nie zwlekajcie ze zgłoszeniami, ilość miejsc ograniczona!